Apie ką tikslinga pagalvoti prieš kuriant savo verslą?

Apie ką tikslinga pagalvoti prieš kuriant savo verslą?

Kaip manote, kokie yra esminiai aspektai, kurios tikslinga įvertinti prieš pradedant savo verslą?

Mūsų nuomone seminiai aspektai yra šie: verslo idėja, investicijos, rizika, konkurencija. 


Kaip manote, kokie yra esminiai aspektai, kurios tikslinga įvertinti prieš pradedant savo verslą?

Verslo idėja

Kiekvienas verslas pradedamas nuo idėjos. Tačiau naujos idėjos įgyvendinimas ir patikrinimas gali užtrukti gan ilgai. Kiek laiko planuotumėte šiam etapui skirti? Jeigu norite greičiau pasiekti sėkmingų rezultatų - mes siūloma pasinaudoti patikrinta verslo idėja.

Investicijos 

Kiekviename versle reikalingos pradinės investicijos. Verslui pradėti gali prireikti nuo kelių tūkstančių iki šimtų tūkstančių eurų investicijų. Ar tiek galite skirti? Mūsų siūlomą verslo idėją galima puoselėti nuo kelių dešimčių ar kelių šimtų eurų.

Rizika versle

Rizikos baimė gan dažnai stabdo žmones nuo nuosavo verslo plėtros. Baimės, siejamos su rizika prarasti investuotus pinigus, laiką, pakenkti reputacijai. Verslo, kurį vysto mūsų komanda ir galime pasiūlyti Jums, rizika artima nuliui.

Konkurencija versle

Konkurentų turi kiekviena įmonė, tačiau nuo jūsų priklauso, kaip gebėsite pozicionuoti savo verslą. Ar atsakėte į klausimą, koks bus Jūsų verslo išskirtinumas? Mes atsakėme. Mūsų komandos konkurencinis pranašumas siejamas su informacinėmis technologijoms ir jų teikiamais įrankiais. 

Ilgalaikė atsakomybė ir įsipareigojimai

Gan dažnai pradėti verslą namuose stabdo baimės, susijusios su atsakomybe prieš verslo partnerius, prieš darbuotojus, prieš draugus, pažįstamus. 

Mūsų siūloma verslo idėja nėra siejama su ilgalaikiais įsipareigojimais, nes nesamdote darbuotojų, bet dirbate pagal savo galimybes ir norimus rezultatus.

Jei norite detalesnės informacijos, susisiekite su mumis per FB mesendžerį