Svarbiausi papildomo darbo namuose aspektai

Svarbiausi papildomo darbo namuose aspektai

Esminiai aspektai, kurios tikslinga įvertinti prieš pradedant papildomą darbą namuose?

Verslo idėja

Kiekvienas verslas pradedamas nuo idėjos. Tačiau naujos idėjos įgyvendinimas ir patikrinimas gali užtrukti gan ilgai. Kiek laiko planuotumėte šiam etapui skirti? Jeigu norite greičiau pasiekti sėkmingų rezultatų - mes siūloma pasinaudoti patikrinta verslo idėja.

Investicijos papildomam darbui

Kiekviename versle reikalingos pradinės investicijos. Verslui pradėti gali prireikti nuo kelių tūkstančių iki šimtų tūkstančių eurų investicijų. Ar tiek galite skirti? Mūsų siūlomą verslo idėją galima puoselėti nuo kelių dešimčių ar kelių šimtų eurų.

Rizika versle

Rizikos baimė gan dažnai stabdo žmones nuo nuosavo verslo plėtros. Baimės siejamos su rizika prarasti investuotus pinigus, laiką, susitepti savo reputaciją. Papildomas darbas, kurį vysto mūsų komanda ir galime pasiūlyti Jums, rizika artima nuliui.

Konkurencija versle

Konkurentų turi kiekviena įmonė, tačiau nuo jūsų priklauso, kaip gebėsite pozicionuoti savo verslą. Ar atsakėte į klausimą, koks bus Jūsų verslo išskirtinumas? Mes atsakėme. Mūsų komandos konkurencinis pranašumas siejamas su informacinėmis technologijoms ir jų teikiamais įrankiais. 

Ilgalaikė atsakomybė ir įsipareigojimai

Gan dažnai pradėti verslą namuose stabdo baimės, susijusios su atsakomybe prieš verslo partnerius, prieš darbuotojus, prieš draugus, pažįstamus. 

Mūsų siūloma verslo idėja nėra siejama su ilgalaikiais įsipareigojimais, nes nesamdote darbuotojų, bet dirbate pagal savo galimybes ir norimus rezultatus.

Jei norite detalesnės informacijos, susisiekite su mumis per FB mesendžerį